top of page

Tak toto sme my..

Od roku 2007 kedy bol prvý, takzvaný nultý NC sa v staff-e vystriedalo 49 členov. Postupne sa združenie organizátorov pretavilo v spoločenstvo, ktoré sa pravidelne stretáva na duchovnom programe aj mimo obdobia prípravy NC. Momentálne je v našom spoločenstve cca 25 členov, z ktorých väčšina bola v organizačnom staff-e aspoň piatich Niko Camp-ov. 

Peter Pisarovič

Peter Pisarovič

Ide o Tvoj postoj srdca.

Peter Brhlík

Peter Brhlík

Ján Ziman

Ján Ziman

Sme pozvaní sa prekonávať - ako na Niko, tak aj v každodennom živote. Využijeme to? Staneme sa slobodnejší, čistejší, pravdivejší, ... túžim po tom, aby sa to dialo.

Rasťo Vallo

Rasťo Vallo

Niko Camp je perfektný spôsob ak naštartovať svoj duchovný život a spoznať dobrých ľudí. Veľmi odporúčam

Michal Boďo

Michal Boďo

Robo Sopko

Robo Sopko

29+ rokov; úžasná manželka; ++dieťa; programátor :) Okrem svojej rodiny a práce mám rád prírodu a rôzne aktivity v nej, najlepšie s dobrými priateľmi. Niko Camp je pre mňa miesto, kde sa môžem odpútať od ruchu bežného života a lepšie počuť, čo mi Boh chce povedať.

Majka Dudová

Majka Dudová

Z NIKA som odchádzala unavená no posilnená o Božie požehnanie a prijatie, hladná no naplnená úžasnými zážitkami, s nie úplne najsviežejším dychom, no s najkrajším a najspokojnejším úsmevom na tvári J Spoznaj aj ty svoje miesto v Božom pláne!

Jana Faixová

Jana Faixová

Niko je pre mňa zázrak. Kúsok neba na zemi. Silné spoločenstvo. Krása stvorenia. Je tam Boh. Kto túži ísť bližšie k Nemu a vie sa zriecť pohodlia, nech neváha ani minútu.

Peter Uhliarik

Peter Uhliarik

ToNo

ToNo

Volám sa ToNo a prevediem ťa lesom ;)

Janka Priečková

Janka Priečková

Chcem sa Ťa držať za ruku

Peťo Zamkovský

Peťo Zamkovský

Vždy ma priťahovali hory, príroda a dobrodružstvo s tým spojené. Vyhľadával som chvíle, keď akoby znova ožilo moje srdce - krásne výhľady, adrenalín, námaha. Časom som spoznal, že to všetko len ukazuje na toho, ktorý ma pozýva do najkrajšieho a najlepšieho dobrodružstva. Kráčanie s Bohom je to naj čo vo svojom živote zažívam. NIKO bol skvelý čas uvedomiť si to.

Mishka

Mishka

Volám sa Michaela (Mishka), ročník 92 a pracujem ako fyzioterapeutka. Na Niko som sa Božím riadením dostala v r. 2007 a odvtedy som sa toho vďaka samotnému programu, ale hlavne cez ľudí, ktorí sa na ňom podieľajú veľa naučila. O tom, aký je Boh, aká som ja... V poslednom čase sa veľmi teším z toho, že je súčasťou tímu aj môj drahý:)

Eva Lajchová

Eva Lajchová

Príroda je pre mňa miesto, kde najviac cítim prítomnosť Boha a preto sa tam stále rada vraciam. Niko ponúka jedinečnú možnosť "odstrihnúť" sa od problémov denného života a nahliadnuť do Božej nádhery v každom ohľade.

Anna Priečková

Anna Priečková

20 rokov, študentka biológie Milá a usmiata nie som iba vtedy, ak som unavená, hladná, ubolená; keď sa musím niekam ponáhľať alebo mi niekto zmení denný plán. Na Niku sa mi podarilo nájsť pokoj a čas na vypnutie z 'normálneho' denného režimu - zážitok v tejto uponáhľanej dobe nevídaný. Je to príležitosť, kedy má Boh naozaj dosť času dostať sa blízko k nám.

Daniel Pacalaj

Daniel Pacalaj

Niko Camp som chcel zažiť lebo nie je iná cesta, ako sa o ňom dozvedieť viac. Zúčastnil som sa ho v 2014 a zažil som tam v prírode vytrhnutie z môjho každodenného zhonu. Túto skúsenosť a zážitok iného postoja k realite, k životu a k bežným veciam, čo si nesiem z NIKA, si chcem naďalej osvojovať v bežnom živote.

Daniela Blesáková

Daniela Blesáková

Okrem "môjho" sveta hudby (som flautistka v SND) sa cítim rovnako šťastná aj v prírode. A s Bohom. Aj preto som sa rozhodla pre Niko. Dejú sa tam naozaj zázračné veci!

Pavla Mašková

Pavla Mašková

Som tu, lebo Bohu nič nie je nemožné...

Michal Štefaňák

Michal Štefaňák

Ak dáš svoj čas, spoznáš nielen krásnu prírodu, ale aj krásnych ľudí a Boha všade na vôkol. Neváhaj a poď!

Dodo Marek

Dodo Marek

Boh vstúpil osobitným spôsobom do môjho života v roku 1996. Nebolo to na Niko Camp-e no spoznal som Boha ako skutočného, živého Boha ktorý ma veľmi dobre pozná a moje šťastie chce viac ako ja sám. NIKO je podla mňa dokonalý program, ktorý otvára oči, búra hradby, čistí hlavu, mení nezmeniteľné no v prvom rade Ti chce ukázať, že si pre Neho podstatný/á.

Jano Mráz

Jano Mráz

Niko mi zmenilo život a vzťah s mojim Otcom. Nestalo sa to ihneď, ale postupne. Organizovať tábory je pre mňa príležitosť pripraviť priestor pre pôsobenie Boha v srdciach iných, tak ako sa to stalo mne.

bottom of page