top of page

Pomoc Peťovi, Janke, Ester, Miriam, Joachimovi, Tobiášovi, Jakubovi a Matejovi Pisarovičovcom

Prečo pomôcť?

Peter Pisarovič, zakladateľ Niko Camp Slovensko, utrpel v apríli 2017 mozgovú príhodu, ktorá bola z tých ťažších. Spočiatku bol plne ochrnutý na pravú stranu. Po dlhej liečbe v nemocnici a následnej rehabilitácii v doliečovacom zariadení a kúpeľoch v Kováčovej sa jeho zdravotný stav stabilizoval a postupne zlepšuje.  Stále však jeho pravá ruka a noha nie sú plne funkčné.

Celá rodina Peter, Janka a 6 detí sa ocitli v nezávideniahodnej situácii. Peter je dlhodobo práce neschopný. Je geodet - živnostník a jediný živiteľ rodiny. Okrem mesačnej réžie (strava, kúrenie, elektrika atď) Pisarovičovci musia pravidelne platiť splátku hypotečného úveru.

Naše spoločenstvo Ti ponúka možnosť zapojiť sa s nami do tejto pomoci. Máme na mysli najmä tri spôsoby pomoci rodine Pisarovičových:

 

Modlitbou -  Náš Pán je ten pravý lekár, on neodmieta žiadnu modlitbu v Duchu a pravde, pre Neho nie je žiadna cesta neschodná, či boj stratený.

 

Fyzickou pomocou - na aktivitách v prospech rodiny. Veľmi dôležitá je aj pomoc s deťmi, prísť a postarať sa o deti cez víkend do Brusna, alebo zobrať nejaké deti na víkend k sebe. Tvoja pomoc je vítaná. V prípade záujmu sa prosím hlás emailom na rasto.vallo[zavináč]gmail.com 

Finančnou pomocou - ako bolo vyššie spomenuté Pisarovičovci momentálne zvládajú iba veľmi ťažko svoju finančnú situáciu. Preto ak chceš prispieť na ich bežnú réžiu, resp na prípadné "nepredvídateľné" investície v päte tejto stránky nájdeš návod ako na to. Všetky zaslané prostriedky budú použité pre pomoc Pisarovičovcom.

Aktuálny stav finančnej pomoci a stavených úprav domu nájdeš tu.

Za každú tvoju pomoc ďakujeme.

V prípade ak sa rozhodneš pomôcť zaslaním finančných prostriedkov urob tak jednorázovým, alebo trvalým prevodným príkazom na účet Niko Slovakia, občianske združenie  SK88 1100 0000 0029 2484 6128, ako variabilý symbol prosím použi 2211 a do správy pre prijímateľa daj "Piso Help"

Rovnako je možné použiť prevod z platobnej karty, či paypal konta po stlačení ltačidla "Donate" (nižšie) budeš presmerovaný na platobný portál paypal. Do popisu platby prosím daj "Piso Help"

bottom of page